fbpx

סדרת זהות פורצת דרך - שינוי אמונות ברמת הזהות – הטבעה מחדש - 21/12/22

סדרת זהות פורצת דרך

סדרת זהות פורצת דרך כוללת 3 מפגשים, שיעמיקו ב-3 טכניקות NLP משמעותיות המאפשרות לקדם שינוי מהותי לרמת הזהות של המונחה. כל מפגש בן 5 שעות ומהווה יחידת למידה שלמה אשר עומדת בפני עצמה.

למי מיועדת הסדרה?

הסדרה מיועדת לכל מנחה NLP אשר מעוניין להרחיב, להעמיק ולשכלל את הידע והביטחון בשימוש בטכניקות המורכבות ופורצות הדרך של ה – NLP. המפגשים השונים מתאימים הן למי שלמדו את הטכניקות הנכללות בכל מפגש והן למי שטרם למדו.

מפגש 1- שינוי אמונות ברמת הזהות – הטבעה מחדש

במפגש זה נעסוק בשינוי אמונות שורש אשר משפיעות על רמת הזהות בעזרת הטכניקה – הטבעה מחדש.

במהלך המפגש נדגים ונתרגל הרחבות של הטכניקה, נלמד כיצד לשחרר הטבעות רב דוריות כגון: כל הנשים במשפחה הן קורבן, אצלנו הגברים תמיד מושתקים, כסף לא נדבק אלינו, אצלנו לא עוזבים, זוגיות במשפחה הזאת חסרת סיכוי, ההשמנה אצלנו גנטית ועוד.
נלמד כיצד לעבוד עם הטבעה מחדש כאשר מתקיימים אצל המונחה שני מצבי קיצון – עודף ביטחון עצמי לצד חוסר ביטחון, דברנות ובולטות יתר לצד התנהגות שקטה ומופנמת, הימנעות לצד התנהגות ממכרת ועוד (מבוסס על עבודתם של רוברט דילץ וטוד אפשטיין)

עלות המפגש הינה 390 ש"ח – וניתנת בהנחת רישום מוקדם בעלות 350 ש"ח לנרשמים עד 14/12.

לתשלום והבטחת מקומך

לקבלת מידע נוסף:

   

  פרטים יימסרו אודות שני המפגשים הבאים לאחר סיום המפגש 1:

  מפגש 2 – יצירת הרמוניה פנימית – איחוי בין חלקים בשילוב קווי הזמן

  במפגש זה נצלול לאני השלם המורכב מחלקים בעלי כוונות חיוביות שונות ונבין כיצד עבודת החלקים מקדמת את עבודת הזהות וההרמוניה הפנימית. נחשף לגרסה עמוקה לטכניקה איחוי בין חלקים (ויז'ואל סקווש) ונלמד כיצד לשלב איחוי חלקים בעבודה עם קווי זמן. הרחבה זו תאפשר זיהוי של אירוע המקור בו החלקים הופרדו ומכאן האפשרות לריפוי ואיחוי עמוק. נרחיב את עבודת איחוי החלקים כבסיס לכל עבודת קליניקה באשר היא, גישה פורצת דרך המבוססת על גישתו של רוברט מקדונלד.

  מפגש 3 – הגדרת הזהות – מטריצת הזהות

  במפגש זה נבחן מהי זהות? מה המשמעות של שינוי ברמת הזהות וממה זהות מורכבת?

  נכיר את מטריצת הזהות (כפי שהוגדרה ע"י רוברט דילץ וג'ודית ד'לוזייר) ואת המשמעות של כל מרכיב במטריצה. נלמד שלוש גישות לשימוש במטריצה ובמרכיביה לקידום תהליכי שינוי: עבודה בעזרת שפה ותשאול, עבודה סומטית ועבודה בעזרת קלפים מטפוריים.

   

  פירוט לו"ז ומבנה הסדנה

  מפגש 1 של הסדרה יתקיים בחנוכה

  שינוי אמונות ברמת הזהות – הטבעה מחדש – 21/12/22

  המפגש יתקיים בתל אביב שושנה פרסיץ 13 בין השעות 10:00-15:00.

  להלן מבנה המפגש:
  10:30 – 10:00 הסבר היררכיה של אמונות מגבילות,
  10:30 – 11:30 הסבר והדגמה של הטבעה מחדש סופרפוזיציה (תנועה בין נקודות קיצון)
  11:30 – 11:45 הפסקה
  11:45 – 12:30 תרגול הטבעה מחדש סופרפוזיציה
  12:30 – 12:45 מענה על שאלות ואיסוף התרגול
  12:45 – 13:00הפסקה
  13:00 – 14:00 הדגמה והסבר להרחבת הטכניקה למקרה של הטבעה רב דורית
  14:00 – 14:45 תרגול הטבעה רב דורית

  לתשלום והבטחת מקומך

  לקבלת מידע נוסף אודות מפגש 1- שינוי אמונות ברמת הזהות – הטבעה מחדש:

   היקף הסדנה

   6 שעות אקדמיות.

   בוגרים מספרים

   צפו בהמלצות בוגרים

   מסלול ההסמכה המלא למאמני NLP ב - NLPSTEPS, עם המנחה טלי בן יעקב - מסלול מומלץ, חומרים בנויים בצורה מעולה, מובנת מאוד ופשוטה להבנה ויישום. מרצה מדהימה שאוהבת וקשובה למשתתפים, מסבירה, מנחה ומובילה לכיוונים חדשים ועמוקים.


   ילנה ברונשטיין

   NLP Trainer, מפתחת שיטת STAR

   בחרתי בטלי - לאחר בחינה והשוואה של מכללות ומנחי NLP שונים בשל המקצועיות, מובנות, בהירות, והנעימות שבה הקורס והלימוד מתנהל - ואכן כך היה. קורס מקצועי בנוי היטב, בהיר מאוד ועשיר. טלי היא מנחה שיש לי עוד הרבה מה ללמוד ממנה. ממליצה בחום.


   ליאורה נווה

   מנחת סדנאות שינוי ומאמנת אישית, NLP Master Practitioner

   קורס NLP במכללת NLP-STEPS אצל טלי בן יעקב - נהדר, מקצועי, תורם ומפרה. טלי נהדרת כל כולה נתינה ללומדים מתוך הבנה וידע עמוק של עולם ה NLP ומתוך אמונה ואהבה ללומדים.


   ד"ר דינה קדוש

   מרכזת מסלול וראש החוג לגיל הרך , NLP Master Practitioner

   קורס NLP במכללת NLP-STEPS קורס תורם, מפרה ומפתח גם בהיבט האישי וגם בהיבט המקצועי. טלי היא מנחה מצוינת, קשובה, מקצועית, נינוחה, מאפשרת, מכילה ונעימה בכל מובן.


   אורה אמסלם

   מאמנת אישית, זוגית ומשפחתית - מנחת הורים, NLP Practitioner

   קורס ה- Trainer של - NLPSTEPS , איכותי, מקצועי ועשיר. מי שעוסק ב NLP יעשה טוב אם יפרגן לעצמו את החוויה הייחודית הזו. לבוגרי המאסטר ברצוני להגיד, גם אם אתם רוצים להיות "רק מטפלים" ואין בכוונתכם לפתוח קורסים, אתם חייבים לעצמכם את לימודי הטריינר.


   אסתי רוסט

   NLP Trainer מאמנת אישית וזוגית, יועצת ארגונית

   כמאמן אני מוצא יותר ויותר שימוש בטכניקות NLP ובכלים שלמדתי בקורס. הכלים הפרקטיים משרתים אותי נאמנה בעבודת האימון. טלי היא אדם מדהים והיא ידעה לפשט ולהתאים את מורכבות התהליך אלי באפן אישי.


   נחום כץ

   מאמן עסקי - NLP Practitioner

   לאנשים אשר עוסקים בטיפול, יעוץ ותקשורת עם אנשים - כלי ה NLP פותחים אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות וערוצים ייחודיים למיקוד וקידום המונחה/ מתאמן/ מטופל. מומלץ לכל מי שעובד עם אנשים


   ד"ר יועד צופיה

   NLP Trainer - ד"ר לחינוך, יועצת ומאמנת בתהליכי שינוי ומיצוי הפוטנציאל האישי

   אני ממליצה בחום על קורס ה - Trainer של טלי בן יעקב - NLPSTEPS, השילוב בין תכני ה NLP לתכני ה - SFM, מהווה חוויה של העצמה אישית ומקצועית. זוהי תכנית מנהיגות אישית בשילוב מצוינות מקצועית. מבחינתי זו הייתה השקעה בעתיד המקצועי שלי וזה שווה כל שקל.


   שירי בן ארצי

   NLP Trainer מאמנת רפואית בעלים של MCI בית הספר לאימון רפואי

   השתתפות בקורס NLP עם טלי היה מאוד משמעותי עבורי. הקורס נתן לי כלים לשינוי אישי וגם כלים מקצועיים, המשמשים אותי בקליניקה . טלי מנחה מעולה! קשובה, מקצועית, גמישה . ממליצה לכל אחד – כארגז כלים לחיים ובמיוחד למטפלים, מאמנים, מורים וכל מי שעובד עם אנשים.


   בלה שני

   הדרכת הורים וייעוץ זוגי - NLP Master Practitioner

   טלי אישה עם ידע רב, מקצועית, מפגינה ממלכתיות, רוגע ובו בזמן אסרטיביות בהירות ושיטתיות. טלי היא לגמרי מודל לחיקוי ומפגינה את מה שהיא מלמדת. למרות שכבר עשיתי טריינר והייתה לי תעודה, רציתי ללמוד ולספוג תכונות אלה. אני ממליצה בחום ללמוד אצלי טלי את קורס הטריינר - ויש לי למה להשוות.


   יהודית נבעה

   NLP Trainer מטפלת ומנחת קורסי הכשרה - NLP , דמיון מודרך והתמקדות.

   קורס הטריינר בהובלת טלי בן יעקב ובהנחייתה היה איכותי, מקצועי, מעניין ומעצים. בזכותה העליתי את היכולות והמיומנויות שלי לרף הגבוה ביותר, ממקום "טוב" למצוינות. טלי כיוונה גבוה ולא התפשרה על פחות מזה. היא הובילה כל אחת מאתנו ליצירת חזון אישי ברור לגבי תמונת העתיד שלה וזה חולל שינוי. והכל בדרכי נועם ונדיבות אין קץ.


   יעלי גורדון

   NLP Trainer מנחת סדנאות, מספרת סיפורים

   בקורס "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה" פגשתי את טלי, מנחה מקצועית שאין שני לה, יחס אישי ,טכניקות וחומר ברמה הגבוהה ביותר. התרשמתי מהקורס והרמה המקצועית הייחודית במיוחד בעולם מרובה קורסים ומידע. מקצועיות, יחס אישי והעמקה זה מה שהרגשתי בכל תקופת הלמידה, שהייתה ללא ספק מאתגרת ומהנה.


   רחלי שם טוב

   NLP Master Practitioner

   המרצה טלי בן יעקב, מהווה מודל לחיקוי. הרהיטות בהסברים, בהדגמות, היחס האישי, האכפתיות שכל אחת מאתנו תצליח בגדול. וכמה מילים על הקבוצה - רמת המשתתפים גבוהה, מצאתי חברים לחיים, אנשי מקצוע שיוכלו להמשיך וללוות אותי הלאה ולהוות עבורי כתובת להתייעצות הדדית.


   אסתי רוסט

   NLP Trainer מאמנת אישית וזוגית, יועצת ארגונית

   קורס מקצועי ואיכותי המועבר בצורה מושלמת, מקנה כלים וטכניקות פרקטיים המאפשרים טיפול, העצמה וצמיחה אישיים ולמונחים אחרים. הכל מתבצע באווירה נעימה ובהובלה מקצועית ובטוחה של המרצה, טלי בן יעקב, מומלץ מאוד לכל איש טיפול המעוניין למקסם את יכולותיו.


   איתן שחרור

   יועץ חינוכי - NLP Master Practitioner

   קורס הטריינר אפשר לי להתמקצע ברמה של הבנה עמוקה ויכולת שימוש בכלים, במיומנויות, בעקרונות ובטכניקות וכן לפתח כלים וטכניקות חדשות בהתאם לגישת ה - NLP. הקורס הקפיץ את היכולת שלי לעבוד באופן גמיש ומותאם לצרכי הלקוחות המגוונים שלי. טלי אשת מקצוע מדופלמת ב - NLP !


   טליה וינברגר

   NLP Trainer, אשת חינוך בכירה, מנחת הורים.

   הקורס "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה" הוא קורס חובה לכל אנלפיסט שעובד.ת עם מטופלים. המידע חיוני מאוד לכל עבודת נלפ באשר היא ומוגש בצורה מעמיקה ויסודית. טלי היא מנחה בחסד, גם בעבודת זום, מצליחה לגעת בכל אחת ואחד מהלומדים. היא מביאה גישה צנועה ונעימה, ועונה על כל שאלה בפירוט, בחוכמה ובהמון ניסיון. מומלץ מכל הלב.


   ענת ריב"א

   NLP Master Practitioner

   אני ממליצה בחום על הקורס "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה". טלי מנחה מעולה! מקצועית וניכר הניסיון הרב והמגוון שלה. טלי רהוטה ברורה שיטתית וקשובה. ומשרה ביטחון על הלומדים. קורס טראומה הוא מאתגר מעניין ואצל טלי גם מהנה. ממליצה בחום.


   חנה סתיו קוטשר

   פסיכולוגית תעסוקתית - NLP Master Practitioner

   הקורס - "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה" אין לי מילים לתאר מה הקורס הזה פתח בפניי. עולם שלם של ריפוי של ״מטה קסם״. הפידבקים של האנשים שעברו איתי תהליך עם הכלים האלו עוצמתיים ולא רגילים. ממליצה לכל מטפל, מאמן לעבור את ההכשרה הזו.


   הגר מסיקה

   מנהלת, מאמנת - NLP Master Practitioner

   לימודי nlp אצל טלי זאת חוויה מסוג אחר ולמדתי כמה תארים ותחומי דעת שונים, כאן זה שונה. טלי אישה מיוחדת משכמה ומעלה, מלאת הבנה ואמפטיה לקבוצה ולפרט, בפתיחות, בהומור בריא ומשחרר לצד עומק בחומר.ב סיימתי את המאסטר עם ריפוי אישי וכלים מקצועיים להתמודדויות שונות בחיים שכל אחד ואחת זקוקים לו.


   אסתר מזרחי

   מאמנת - NLP Master Practitioner

   הקורסים יסודיים ומאורגנים היטב. החומרים הלימודיים ניתנים בצורה מרוכזת וברורה. טלי, מורה ומנחה מצוינת! תמיד עונה על שאלות, נותנת הסברים מדויקים, מרחיבה ונותנת ידע ומידע מכל הלב בנדיבות ובהירות. יודעת מתי להעמיק ומתי לשים את הגבולות. אותנטית ומקצועית, מרגישים שהnlp זורם אצלה בדם.


   מיכל יהושע

   מטפלת בהומאופתיה קלאסית, תטא הילינג - NLP Master Practitioner

   הייתה לי הזכות ללמוד את הקורס "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה". קורס יוצא מין הכלל מכל הבחינות, ברמה מקצועית גבוהה ביותר, מתוקתק מא' עד ת', פשוט תענוג מומלץ לכל מנחה ומאמן NLP


   איציק קשת

   מאמן אישי הוליסטי וסופרוויזר - NLP Master Practitioner

   הרשמו לרשימת התפוצה שלנו

   וקבלו תכנים מעשירים מעולם ה-NLP לתיבת המייל

   דילוג לתוכן