fbpx

אודות מכללת NLP STEPS הבית המקצועי להכשרת מאמני ה-NLP בישראל

NLP STEPS, הינה מכללת בוטיק להכשרת מאמני NLP. כול הקורסים המוצעים במכללה מתקיימים בקבוצות קטנות ובמחירים מסובסדים. בעוד קורס הבסיס ה – NLP Practitioner  מיועד לכלל הציבור אשר מעוניין בהתפתחות אישית ושיפור איכות החיים, הקורסים המתקדמים, Master וה-Trainer מיועדים למי שמעוניין לעסוק ב-NLP ברמה מקצועית.

בכל הקורסים מושם דגש על הבנה מעמיקה של מרכיבי ה – NLP  וכן על הדגמות, תרגול ויישום, כל זאת לצד התפתחות אישית שעוברים המשתתפים עצמם. הבוגרים שלנו יוצאים עם הבנה ויכולת יישום יוצאות דופן. מי שלומד אצלנו את הקורסים המתקדמים "יודע לעבוד", לפתוח קליניקה ולהנחות לקוחות באופן מקצועי. היקף הקורסים והתכנים המקצועיים נבחרו בקפידה ע"י מייסדת המכללה טלי בן יעקב, NLP Master Trainer והם מותאמים הן לדרישות הבינלאומיות המחמירות ביותר והן לדרישות הלשכה הישראלית ל NLP, בוגרי המכללה מוכרים בכל מקום בארץ ובעולם.

קורסי ההסמכה של המכללה מוכרים על ידי ה-GTC ארגון הטריינרים הבינלאומי של רוברט דילץ, ממייסדי שיטת ה – NLP , ע"י לשכת ה-NLP הישראלית וארגון הגג הבינלאומי GB.
בנוסף, לקורסי ההסמכה מציעה המכללה מגוון מסלולי התמחות כגון:
ריפוי טראומה, מנהיגות, עבודה עם קבוצות, חרדת מבחנים ועוד. בוגרי המכללה מצטרפים לקהילה משגשגת ופורחת, מפרה ופורה.

גלו מהו NLP

הכירו את מנהלת המכללה

טלי בן יעקב, 

NLP Master Trainer מייסדת ומרצה ראשית

טלי, ממקימי לשכת ה – NLP  הישראלית וחברה בוועד המנהל של העמותה, מפתחת ומרצה בתחום ה-NLP במסגרת מכון מופת, מכללת NLP-STEPS וכן במגוון ארגונים אקדמיים ועסקיים.

בוגרת המסלול היוקרתי ב – NLPU האוניברסיטה ל – NLP  בסנטה קרוז קליפורניה בראשות רוברט דילץ. יועצת מוכרת ע"י – Dilts Strategy Group.

בעלת התמחות בריפוי טראומה וכן מאסטר בקו הזמן TLT.

טלי, עוסקת ב – NLP  כ–15 שנה. מחלקת את זמנה בין הקליניקה הפרטית, הנחיית קורסי NLP להסמכה והתמחות ועבודה עם ארגונים.

יועצת ניהולית ומאמנת אישית ועסקית בעלת 30 שנות ניסיון בעבודה עם ארגונים, מנהלים ופרטיים.

בעלת תואר M.Sc (הטכניון חיפה) במתמטיקה וניהול.

מיכל יהושע,

NLP Trainer מרצה שותפה בקורס NLP Practitioner

בעלת קליניקה פרטית בתל אביב, 20 שנות ניסיון טיפולי המשלבות NLPהומאופתיה קלאסית ותטא הילינג

לרבות ניסיון בריפוי טראומה בכלי ה NLP. למיכל ניסיון בהוראת NLP בבתי ספר לילדים ובני נוערבפרויקטים המשלבים שיפור מיומנויות תקשורת ומנהיגות

טריינרית מורשה ללימודי הסמכת NLP ע"י לשכת ה NLP הישראלית.

מרצה להומאופתיה קלאסית במכללת "רמדי". מיכל פיתחה שיטות וכלים לאבחון הומאופתי בשילוב NLP ומלמדת שיטות אלה למטפלים.

 

השליחות שלנו

פיתוח והנחית תכניות לימוד מקצועיות, אפקטיביות ומעמיקות אשר יאפשרו למשתלמים הבנה מעמיקה ויכולת מקצועית גבוהה.

הכשרת מאמני NLP מהדרגה הראשונה, מאמנים אשר פועלים בשדות השונים ומיישמים את גישת ה-NLP בעבודתם ובחייהם.

קידום והעלאת המודעות לתחוםה-NLP בישראל והנגשת כלי NLP למגוון הרחב ביותר של ארגונים, עסקים, מערכות חינוך, מטפלים, וכן לכל אדם השואף למימוש עצמי, איכות חיים גבוהה, הישגיות ומצוינות בכל תחום.

הערכים שלנו

אהבה

אהבת הזולת ואהבה עצמית הם תנאי יסודי להתפתחות אישית ולצורך תמיכה בהתפתחות של אדם אחר. אהבה הינה הוויה אותה אנו מקפידים להביא לכל עשייה שלנו.

שפע

יש שפע בעולם, לכן כל אדם יכול לקבל את כל צרכיו וזאת מבלי לגרוע מצרכיו של אדם אחר. התנהלות ממקום של שפע מאפשרת פרגון הדדי ויצירת שיתופי פעולה המגבירים את הטוב בעולם. מימושו מתבטא בנתינה לזולת בנדיבות ואהבה.

חדשנות

אנו מאמינים בלמידה והתפתחות מתמדת ולכן מקפידים ללמוד בדרכים מגוונות בארץ ובעולם לרבות השתתפות בכנסים וסמינרים בינלאומיים.

אחריות

למילים ומעשים יש השפעה ניכרת על הזולות ולכן כל ההדרכות והחומרים הכתובים שלנו כמו גם המילה המדוברות נבחנים לאור זאת. מתוך מטרה מטיבה וראיה רחבה. אנו עושים את המיטב להנחיל ערך זה למאמנים שלנו.

מקצוענות

מקצוענות נובעת מהבנה עמוקה וכנה של העשייה. בעל מקצוע הינו אדם שיודע לפרק ולהרכיב את הידע ולכן מסוגל להתמודד עם כל אתגר מקצועי בגמישות ויצירתיות ומתוך חיבור לתוצאות הרצויות ללקוח. כל החומרים ומערכי השיעור שלנו נבנו מתוך הסתכלות זו באופן קפדני וייחודי.

בוגרים מספרים

צפו בהמלצות בוגרים

מסלול ההסמכה המלא למאמני NLP ב - NLPSTEPS, עם המנחה טלי בן יעקב - מסלול מומלץ, חומרים בנויים בצורה מעולה, מובנת מאוד ופשוטה להבנה ויישום. מרצה מדהימה שאוהבת וקשובה למשתתפים, מסבירה, מנחה ומובילה לכיוונים חדשים ועמוקים.


ילנה ברונשטיין

NLP Trainer, מפתחת שיטת STAR

בחרתי בטלי - לאחר בחינה והשוואה של מכללות ומנחי NLP שונים בשל המקצועיות, מובנות, בהירות, והנעימות שבה הקורס והלימוד מתנהל - ואכן כך היה. קורס מקצועי בנוי היטב, בהיר מאוד ועשיר. טלי היא מנחה שיש לי עוד הרבה מה ללמוד ממנה. ממליצה בחום.


ליאורה נווה

מנחת סדנאות שינוי ומאמנת אישית, NLP Master Practitioner

קורס NLP במכללת NLP-STEPS אצל טלי בן יעקב - נהדר, מקצועי, תורם ומפרה. טלי נהדרת כל כולה נתינה ללומדים מתוך הבנה וידע עמוק של עולם ה NLP ומתוך אמונה ואהבה ללומדים.


ד"ר דינה קדוש

מרכזת מסלול וראש החוג לגיל הרך , NLP Master Practitioner

קורס NLP במכללת NLP-STEPS קורס תורם, מפרה ומפתח גם בהיבט האישי וגם בהיבט המקצועי. טלי היא מנחה מצוינת, קשובה, מקצועית, נינוחה, מאפשרת, מכילה ונעימה בכל מובן.


אורה אמסלם

מאמנת אישית, זוגית ומשפחתית - מנחת הורים, NLP Practitioner

קורס ה- Trainer של - NLPSTEPS , איכותי, מקצועי ועשיר. מי שעוסק ב NLP יעשה טוב אם יפרגן לעצמו את החוויה הייחודית הזו. לבוגרי המאסטר ברצוני להגיד, גם אם אתם רוצים להיות "רק מטפלים" ואין בכוונתכם לפתוח קורסים, אתם חייבים לעצמכם את לימודי הטריינר.


אסתי רוסט

NLP Trainer מאמנת אישית וזוגית, יועצת ארגונית

כמאמן אני מוצא יותר ויותר שימוש בטכניקות NLP ובכלים שלמדתי בקורס. הכלים הפרקטיים משרתים אותי נאמנה בעבודת האימון. טלי היא אדם מדהים והיא ידעה לפשט ולהתאים את מורכבות התהליך אלי באפן אישי.


נחום כץ

מאמן עסקי - NLP Practitioner

לאנשים אשר עוסקים בטיפול, יעוץ ותקשורת עם אנשים - כלי ה NLP פותחים אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות וערוצים ייחודיים למיקוד וקידום המונחה/ מתאמן/ מטופל. מומלץ לכל מי שעובד עם אנשים


ד"ר יועד צופיה

NLP Trainer - ד"ר לחינוך, יועצת ומאמנת בתהליכי שינוי ומיצוי הפוטנציאל האישי

אני ממליצה בחום על קורס ה - Trainer של טלי בן יעקב - NLPSTEPS, השילוב בין תכני ה NLP לתכני ה - SFM, מהווה חוויה של העצמה אישית ומקצועית. זוהי תכנית מנהיגות אישית בשילוב מצוינות מקצועית. מבחינתי זו הייתה השקעה בעתיד המקצועי שלי וזה שווה כל שקל.


שירי בן ארצי

NLP Trainer מאמנת רפואית בעלים של MCI בית הספר לאימון רפואי

השתתפות בקורס NLP עם טלי היה מאוד משמעותי עבורי. הקורס נתן לי כלים לשינוי אישי וגם כלים מקצועיים, המשמשים אותי בקליניקה . טלי מנחה מעולה! קשובה, מקצועית, גמישה . ממליצה לכל אחד – כארגז כלים לחיים ובמיוחד למטפלים, מאמנים, מורים וכל מי שעובד עם אנשים.


בלה שני

הדרכת הורים וייעוץ זוגי - NLP Master Practitioner

טלי אישה עם ידע רב, מקצועית, מפגינה ממלכתיות, רוגע ובו בזמן אסרטיביות בהירות ושיטתיות. טלי היא לגמרי מודל לחיקוי ומפגינה את מה שהיא מלמדת. למרות שכבר עשיתי טריינר והייתה לי תעודה, רציתי ללמוד ולספוג תכונות אלה. אני ממליצה בחום ללמוד אצלי טלי את קורס הטריינר - ויש לי למה להשוות.


יהודית נבעה

NLP Trainer מטפלת ומנחת קורסי הכשרה - NLP , דמיון מודרך והתמקדות.

קורס הטריינר בהובלת טלי בן יעקב ובהנחייתה היה איכותי, מקצועי, מעניין ומעצים. בזכותה העליתי את היכולות והמיומנויות שלי לרף הגבוה ביותר, ממקום "טוב" למצוינות. טלי כיוונה גבוה ולא התפשרה על פחות מזה. היא הובילה כל אחת מאתנו ליצירת חזון אישי ברור לגבי תמונת העתיד שלה וזה חולל שינוי. והכל בדרכי נועם ונדיבות אין קץ.


יעלי גורדון

NLP Trainer מנחת סדנאות, מספרת סיפורים

בקורס "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה" פגשתי את טלי, מנחה מקצועית שאין שני לה, יחס אישי ,טכניקות וחומר ברמה הגבוהה ביותר. התרשמתי מהקורס והרמה המקצועית הייחודית במיוחד בעולם מרובה קורסים ומידע. מקצועיות, יחס אישי והעמקה זה מה שהרגשתי בכל תקופת הלמידה, שהייתה ללא ספק מאתגרת ומהנה.


רחלי שם טוב

NLP Master Practitioner

המרצה טלי בן יעקב, מהווה מודל לחיקוי. הרהיטות בהסברים, בהדגמות, היחס האישי, האכפתיות שכל אחת מאתנו תצליח בגדול. וכמה מילים על הקבוצה - רמת המשתתפים גבוהה, מצאתי חברים לחיים, אנשי מקצוע שיוכלו להמשיך וללוות אותי הלאה ולהוות עבורי כתובת להתייעצות הדדית.


אסתי רוסט

NLP Trainer מאמנת אישית וזוגית, יועצת ארגונית

קורס מקצועי ואיכותי המועבר בצורה מושלמת, מקנה כלים וטכניקות פרקטיים המאפשרים טיפול, העצמה וצמיחה אישיים ולמונחים אחרים. הכל מתבצע באווירה נעימה ובהובלה מקצועית ובטוחה של המרצה, טלי בן יעקב, מומלץ מאוד לכל איש טיפול המעוניין למקסם את יכולותיו.


איתן שחרור

יועץ חינוכי - NLP Master Practitioner

קורס הטריינר אפשר לי להתמקצע ברמה של הבנה עמוקה ויכולת שימוש בכלים, במיומנויות, בעקרונות ובטכניקות וכן לפתח כלים וטכניקות חדשות בהתאם לגישת ה - NLP. הקורס הקפיץ את היכולת שלי לעבוד באופן גמיש ומותאם לצרכי הלקוחות המגוונים שלי. טלי אשת מקצוע מדופלמת ב - NLP !


טליה וינברגר

NLP Trainer, אשת חינוך בכירה, מנחת הורים.

הקורס "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה" הוא קורס חובה לכל אנלפיסט שעובד.ת עם מטופלים. המידע חיוני מאוד לכל עבודת נלפ באשר היא ומוגש בצורה מעמיקה ויסודית. טלי היא מנחה בחסד, גם בעבודת זום, מצליחה לגעת בכל אחת ואחד מהלומדים. היא מביאה גישה צנועה ונעימה, ועונה על כל שאלה בפירוט, בחוכמה ובהמון ניסיון. מומלץ מכל הלב.


ענת ריב"א

NLP Master Practitioner

אני ממליצה בחום על הקורס "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה". טלי מנחה מעולה! מקצועית וניכר הניסיון הרב והמגוון שלה. טלי רהוטה ברורה שיטתית וקשובה. ומשרה ביטחון על הלומדים. קורס טראומה הוא מאתגר מעניין ואצל טלי גם מהנה. ממליצה בחום.


חנה סתיו קוטשר

פסיכולוגית תעסוקתית - NLP Master Practitioner

הקורס - "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה" אין לי מילים לתאר מה הקורס הזה פתח בפניי. עולם שלם של ריפוי של ״מטה קסם״. הפידבקים של האנשים שעברו איתי תהליך עם הכלים האלו עוצמתיים ולא רגילים. ממליצה לכל מטפל, מאמן לעבור את ההכשרה הזו.


הגר מסיקה

מנהלת, מאמנת - NLP Master Practitioner

לימודי nlp אצל טלי זאת חוויה מסוג אחר ולמדתי כמה תארים ותחומי דעת שונים, כאן זה שונה. טלי אישה מיוחדת משכמה ומעלה, מלאת הבנה ואמפטיה לקבוצה ולפרט, בפתיחות, בהומור בריא ומשחרר לצד עומק בחומר.ב סיימתי את המאסטר עם ריפוי אישי וכלים מקצועיים להתמודדויות שונות בחיים שכל אחד ואחת זקוקים לו.


אסתר מזרחי

מאמנת - NLP Master Practitioner

הקורסים יסודיים ומאורגנים היטב. החומרים הלימודיים ניתנים בצורה מרוכזת וברורה. טלי, מורה ומנחה מצוינת! תמיד עונה על שאלות, נותנת הסברים מדויקים, מרחיבה ונותנת ידע ומידע מכל הלב בנדיבות ובהירות. יודעת מתי להעמיק ומתי לשים את הגבולות. אותנטית ומקצועית, מרגישים שהnlp זורם אצלה בדם.


מיכל יהושע

מטפלת בהומאופתיה קלאסית, תטא הילינג - NLP Master Practitioner

הייתה לי הזכות ללמוד את הקורס "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה". קורס יוצא מין הכלל מכל הבחינות, ברמה מקצועית גבוהה ביותר, מתוקתק מא' עד ת', פשוט תענוג מומלץ לכל מנחה ומאמן NLP


איציק קשת

מאמן אישי הוליסטי וסופרוויזר - NLP Master Practitioner

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו

וקבלו תכנים מעשירים מעולם ה-NLP לתיבת המייל

דילוג לתוכן