fbpx

קורס NLP Practitioner - קורס ערב - 28/03/2024 - טלי בן יעקב ומיכל יהושע

קורס NLP Practitioner הינו קורס היסוד בשיטת ה-NLP

תכני הקורס של מכללת NLP-STEPS מותאמים לדרישות לשכת ה-NLP הישראלית ולדרישות ארגון הגג הבינלאומי GB. בהתאם לתפישת העבודה הייחודית של מכללת NLP-STEPS ולפי שיטת הלימוד שפיתחנו, כבר בקורס הפרקטישיונר אנו מתחילים לבנות עם המשתלמים ארגז כלים מובנה וסדור המאפשר למשתלמים שלנו להגיע לרמת הבנה ושליטה גבוהה תוך זמן קצר מאד. (רמה אשר במקומות אחרים נדרשות מאות שעות להגיע אליה).

למי זה מתאים?

 • לאנשים המעוניינים להיות מאמנים בשיטת NLP והקורס מהווה עבורם את השלב הראשון בתהליך ההסמכה.
 • לאנשים המעוניינים ללמוד NLP עבור התפתחות אישית, שיפור מערכות יחסים ותקשורת בינאישית, העצמה ומיצוי המצוינות שלהם.
 • למאמנים, מטפלים ואנשי חינוך המעוניינים להעשיר ולהרחיב את "ארגז הכלים" שלהם ולמנף את יכולותיהם המקצועיות.

מועד פתיחת הקורס:

 • קורס ערב – ימי חמישי 16:00-21:00 החל מ-28/03/2024 – 21 מפגשים פרונטליים. לקורס יתלוו 4 מפגשי זום אסינכרוניים.

למידע נוסף והרשמה

לקבלת סילבוס הקורס והנחה השאירו פרטים

  שיטת הלימוד שלנו מציגה את עולם ה-NLP דרך שלוש קטגוריות:

  1
  מיומנויות -
  כיצד מתנהלים
  2
  אבני יסוד -
  מרכיבי השינוי של ה NLP
  3
  טכניקות - תהליכים סדורים
  המורכבים מאבני היסוד
  ומובילים לתוצאות מוגדרות

  הקורס בניהולNLPSTEPSמנחות הקורס:

  טלי בן יעקב NLP Master Trainer –

  בעלת מכללת NLP-STEPS להכשרת מאמני NLP. לטלי 15 שנות ניסיון בעבודה עם NLP בקליניקה ומעל 10 שנות ניסיון בהוראת NLP ללימודי הסמכה. טלי ממקימי לשכת ה NLP הישראלית וחברה בוועד המנהל של העמותה (כיום משמשת כיו"ר העמותה). חברה בGTC , קהילת הטריינרים של רוברט דילץ NLPU. בעלת התמחות וניסיון רב שנים בריפוי טראומה בכלי ה NLP. מפתחת שיטת למידה ייחודית להפנמה עמוקה של שיטת ה NLP , מפתחת מודלים ייחודיים לעבודה יעילה ופורצת דרך בקליניקה. מאמנת אישית ועסקית ויועצת לניהול. יועצת מוכרת ע"י Dilts Strategy Group. בעלת תואר M.Sc בניהול.

  מיכל יהושע NLP Trainer

  בעלת קליניקה פרטית בתל אביב, 20 שנות ניסיון טיפולי המשלבות NLP, הומאופתיה קלאסית ותטא הילינג. לרבות ניסיון בריפוי טראומה בכלי ה NLP. למיכל ניסיון בהוראת NLP בבתי ספר לילדים ובני נוער, בפרויקטים המשלבים שיפור מיומנויות תקשורת ומנהיגות. טריינרית מורשה ללימודי הסמכת NLP ע"י לשכת ה NLP הישראלית.מרצה להומאופתיה קלאסית במכללת "רמדי". מיכל פיתחה שיטות וכלים לאבחון הומאופתי בשילוב NLP ומלמדת שיטות אלה למטפלים.

  פירוט תכני הקורס

  מיומנויות – קליברציה (ניואנסים בהתנהגות האנושית), זיהוי מערכות הייצוג, תנועות העיניים, מעגל החוויה (ר.מ.ה), ראפור (כיצד לצור כימיה מהירה עם כל אדם), מטא מודל (כיצד לשאול שאלות פורצות דרך), מודל אריקסון (תקשורת עם תת המודע), תשאול ובירור כוונה חיובית, מסגור מחדש, דמיון מודרך, הנחות היסוד של ה NLP, מטא פרוגרמס (התוכנות המפעילות אותנו).

  אבני יסוד – עיגון, חיבור וא – חיבור, עמדות תפישה, בדיקה אקולוגית, בדיקה עתידית, הובלה עתידית, שיחה עם חלקים, קווי זמן, סוויש, תתי חושים.

   

  טכניקות מובנות המובילות לתוצאות רצויות

  • מחולל ההתנהגות החדשה – יצירת התנהגות אפקטיבית מותאמת סיטואציה
  • מפינג אקרוס – שינוי חוויה רגשית בעזרת תתי החושים
  • טיול עמדות – פתרון מצבי קונפליקט ושיפור מערכות יחסיםתוך ראיית הזולת
  • שימוש מעשי בהנחות היסוד – יצירת גמישות מחשבתית והרחבת סל הפתרונות במצבים שונים.
  • העברת יכולת – העצמת משאבים והרחבת מגוון האפשרויות לפעולה
  • מעגל המצוינות – העצמת משאבים
  • ראיון להגדרת מטרה – כיצד לייצר בהירות בהגדרת מטרות,להניע לפעולה ולהעצים בפגישה אחת.
  • ריפרימינג בשישה צעדים – שינוי הרגלים
  • סוויש חזותי – העצמה ושינוי תגובות רגשיות
  • שינוי היסטוריה אישית – זיהוי אירועי העבר המפעילים אותנו רגשית בהווה. יצירת העצמה ושינוי לתגובה רגשית מיטבית.
  • דמיון מודרך איזומורפי – בניית הדמיה המותאמת לעולמו הפנימי ותת המודע של המתאמן
  • ויז'ואל סקווש – פתרון קונפליקטים פנימי
  • מודלינג – כיצד לשכפל ולשחזר הצלחות
  • המודל של וולט דיסני – כיצד לממש חלום או חזון
  • שחרור מהיר מפוביה
  • שינוי אמונות בעזרת תתי חושים – שינוי מהיר לאמונות ופרדיגמות

  היקף קורס

  120 שעות.

  תעודה

  תעודת הסמכה בינלאומית לדרגתNLP Practitioner. התעודה מוכרת ע"י לשכת ה NLP הישראלית וארגון הגג הבינלאומי GB וכן ע"י ה - GTC.

  חובות הקורס

  הגשת 20 דוחות תרגול.

  בוגרים מספרים

  צפו בהמלצות בוגרים

  מסלול ההסמכה המלא למאמני NLP ב - NLPSTEPS, עם המנחה טלי בן יעקב - מסלול מומלץ, חומרים בנויים בצורה מעולה, מובנת מאוד ופשוטה להבנה ויישום. מרצה מדהימה שאוהבת וקשובה למשתתפים, מסבירה, מנחה ומובילה לכיוונים חדשים ועמוקים.


  ילנה ברונשטיין

  NLP Trainer, מפתחת שיטת STAR

  בחרתי בטלי - לאחר בחינה והשוואה של מכללות ומנחי NLP שונים בשל המקצועיות, מובנות, בהירות, והנעימות שבה הקורס והלימוד מתנהל - ואכן כך היה. קורס מקצועי בנוי היטב, בהיר מאוד ועשיר. טלי היא מנחה שיש לי עוד הרבה מה ללמוד ממנה. ממליצה בחום.


  ליאורה נווה

  מנחת סדנאות שינוי ומאמנת אישית, NLP Master Practitioner

  קורס NLP במכללת NLP-STEPS אצל טלי בן יעקב - נהדר, מקצועי, תורם ומפרה. טלי נהדרת כל כולה נתינה ללומדים מתוך הבנה וידע עמוק של עולם ה NLP ומתוך אמונה ואהבה ללומדים.


  ד"ר דינה קדוש

  מרכזת מסלול וראש החוג לגיל הרך , NLP Master Practitioner

  קורס NLP במכללת NLP-STEPS קורס תורם, מפרה ומפתח גם בהיבט האישי וגם בהיבט המקצועי. טלי היא מנחה מצוינת, קשובה, מקצועית, נינוחה, מאפשרת, מכילה ונעימה בכל מובן.


  אורה אמסלם

  מאמנת אישית, זוגית ומשפחתית - מנחת הורים, NLP Practitioner

  קורס ה- Trainer של - NLPSTEPS , איכותי, מקצועי ועשיר. מי שעוסק ב NLP יעשה טוב אם יפרגן לעצמו את החוויה הייחודית הזו. לבוגרי המאסטר ברצוני להגיד, גם אם אתם רוצים להיות "רק מטפלים" ואין בכוונתכם לפתוח קורסים, אתם חייבים לעצמכם את לימודי הטריינר.


  אסתי רוסט

  NLP Trainer מאמנת אישית וזוגית, יועצת ארגונית

  כמאמן אני מוצא יותר ויותר שימוש בטכניקות NLP ובכלים שלמדתי בקורס. הכלים הפרקטיים משרתים אותי נאמנה בעבודת האימון. טלי היא אדם מדהים והיא ידעה לפשט ולהתאים את מורכבות התהליך אלי באפן אישי.


  נחום כץ

  מאמן עסקי - NLP Practitioner

  לאנשים אשר עוסקים בטיפול, יעוץ ותקשורת עם אנשים - כלי ה NLP פותחים אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות וערוצים ייחודיים למיקוד וקידום המונחה/ מתאמן/ מטופל. מומלץ לכל מי שעובד עם אנשים


  ד"ר יועד צופיה

  NLP Trainer - ד"ר לחינוך, יועצת ומאמנת בתהליכי שינוי ומיצוי הפוטנציאל האישי

  אני ממליצה בחום על קורס ה - Trainer של טלי בן יעקב - NLPSTEPS, השילוב בין תכני ה NLP לתכני ה - SFM, מהווה חוויה של העצמה אישית ומקצועית. זוהי תכנית מנהיגות אישית בשילוב מצוינות מקצועית. מבחינתי זו הייתה השקעה בעתיד המקצועי שלי וזה שווה כל שקל.


  שירי בן ארצי

  NLP Trainer מאמנת רפואית בעלים של MCI בית הספר לאימון רפואי

  השתתפות בקורס NLP עם טלי היה מאוד משמעותי עבורי. הקורס נתן לי כלים לשינוי אישי וגם כלים מקצועיים, המשמשים אותי בקליניקה . טלי מנחה מעולה! קשובה, מקצועית, גמישה . ממליצה לכל אחד – כארגז כלים לחיים ובמיוחד למטפלים, מאמנים, מורים וכל מי שעובד עם אנשים.


  בלה שני

  הדרכת הורים וייעוץ זוגי - NLP Master Practitioner

  טלי אישה עם ידע רב, מקצועית, מפגינה ממלכתיות, רוגע ובו בזמן אסרטיביות בהירות ושיטתיות. טלי היא לגמרי מודל לחיקוי ומפגינה את מה שהיא מלמדת. למרות שכבר עשיתי טריינר והייתה לי תעודה, רציתי ללמוד ולספוג תכונות אלה. אני ממליצה בחום ללמוד אצלי טלי את קורס הטריינר - ויש לי למה להשוות.


  יהודית נבעה

  NLP Trainer מטפלת ומנחת קורסי הכשרה - NLP , דמיון מודרך והתמקדות.

  קורס הטריינר בהובלת טלי בן יעקב ובהנחייתה היה איכותי, מקצועי, מעניין ומעצים. בזכותה העליתי את היכולות והמיומנויות שלי לרף הגבוה ביותר, ממקום "טוב" למצוינות. טלי כיוונה גבוה ולא התפשרה על פחות מזה. היא הובילה כל אחת מאתנו ליצירת חזון אישי ברור לגבי תמונת העתיד שלה וזה חולל שינוי. והכל בדרכי נועם ונדיבות אין קץ.


  יעלי גורדון

  NLP Trainer מנחת סדנאות, מספרת סיפורים

  בקורס "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה" פגשתי את טלי, מנחה מקצועית שאין שני לה, יחס אישי ,טכניקות וחומר ברמה הגבוהה ביותר. התרשמתי מהקורס והרמה המקצועית הייחודית במיוחד בעולם מרובה קורסים ומידע. מקצועיות, יחס אישי והעמקה זה מה שהרגשתי בכל תקופת הלמידה, שהייתה ללא ספק מאתגרת ומהנה.


  רחלי שם טוב

  NLP Master Practitioner

  המרצה טלי בן יעקב, מהווה מודל לחיקוי. הרהיטות בהסברים, בהדגמות, היחס האישי, האכפתיות שכל אחת מאתנו תצליח בגדול. וכמה מילים על הקבוצה - רמת המשתתפים גבוהה, מצאתי חברים לחיים, אנשי מקצוע שיוכלו להמשיך וללוות אותי הלאה ולהוות עבורי כתובת להתייעצות הדדית.


  אסתי רוסט

  NLP Trainer מאמנת אישית וזוגית, יועצת ארגונית

  קורס מקצועי ואיכותי המועבר בצורה מושלמת, מקנה כלים וטכניקות פרקטיים המאפשרים טיפול, העצמה וצמיחה אישיים ולמונחים אחרים. הכל מתבצע באווירה נעימה ובהובלה מקצועית ובטוחה של המרצה, טלי בן יעקב, מומלץ מאוד לכל איש טיפול המעוניין למקסם את יכולותיו.


  איתן שחרור

  יועץ חינוכי - NLP Master Practitioner

  קורס הטריינר אפשר לי להתמקצע ברמה של הבנה עמוקה ויכולת שימוש בכלים, במיומנויות, בעקרונות ובטכניקות וכן לפתח כלים וטכניקות חדשות בהתאם לגישת ה - NLP. הקורס הקפיץ את היכולת שלי לעבוד באופן גמיש ומותאם לצרכי הלקוחות המגוונים שלי. טלי אשת מקצוע מדופלמת ב - NLP !


  טליה וינברגר

  NLP Trainer, אשת חינוך בכירה, מנחת הורים.

  הקורס "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה" הוא קורס חובה לכל אנלפיסט שעובד.ת עם מטופלים. המידע חיוני מאוד לכל עבודת נלפ באשר היא ומוגש בצורה מעמיקה ויסודית. טלי היא מנחה בחסד, גם בעבודת זום, מצליחה לגעת בכל אחת ואחד מהלומדים. היא מביאה גישה צנועה ונעימה, ועונה על כל שאלה בפירוט, בחוכמה ובהמון ניסיון. מומלץ מכל הלב.


  ענת ריב"א

  NLP Master Practitioner

  אני ממליצה בחום על הקורס "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה". טלי מנחה מעולה! מקצועית וניכר הניסיון הרב והמגוון שלה. טלי רהוטה ברורה שיטתית וקשובה. ומשרה ביטחון על הלומדים. קורס טראומה הוא מאתגר מעניין ואצל טלי גם מהנה. ממליצה בחום.


  חנה סתיו קוטשר

  פסיכולוגית תעסוקתית - NLP Master Practitioner

  הקורס - "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה" אין לי מילים לתאר מה הקורס הזה פתח בפניי. עולם שלם של ריפוי של ״מטה קסם״. הפידבקים של האנשים שעברו איתי תהליך עם הכלים האלו עוצמתיים ולא רגילים. ממליצה לכל מטפל, מאמן לעבור את ההכשרה הזו.


  הגר מסיקה

  מנהלת, מאמנת - NLP Master Practitioner

  לימודי nlp אצל טלי זאת חוויה מסוג אחר ולמדתי כמה תארים ותחומי דעת שונים, כאן זה שונה. טלי אישה מיוחדת משכמה ומעלה, מלאת הבנה ואמפטיה לקבוצה ולפרט, בפתיחות, בהומור בריא ומשחרר לצד עומק בחומר.ב סיימתי את המאסטר עם ריפוי אישי וכלים מקצועיים להתמודדויות שונות בחיים שכל אחד ואחת זקוקים לו.


  אסתר מזרחי

  מאמנת - NLP Master Practitioner

  הקורסים יסודיים ומאורגנים היטב. החומרים הלימודיים ניתנים בצורה מרוכזת וברורה. טלי, מורה ומנחה מצוינת! תמיד עונה על שאלות, נותנת הסברים מדויקים, מרחיבה ונותנת ידע ומידע מכל הלב בנדיבות ובהירות. יודעת מתי להעמיק ומתי לשים את הגבולות. אותנטית ומקצועית, מרגישים שהnlp זורם אצלה בדם.


  מיכל יהושע

  מטפלת בהומאופתיה קלאסית, תטא הילינג - NLP Master Practitioner

  הייתה לי הזכות ללמוד את הקורס "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה". קורס יוצא מין הכלל מכל הבחינות, ברמה מקצועית גבוהה ביותר, מתוקתק מא' עד ת', פשוט תענוג מומלץ לכל מנחה ומאמן NLP


  איציק קשת

  מאמן אישי הוליסטי וסופרוויזר - NLP Master Practitioner

  הרשמו לרשימת התפוצה שלנו

  וקבלו תכנים מעשירים מעולם ה-NLP לתיבת המייל

  דילוג לתוכן