יומן אירועים וקורסים

מועדי הקורסים הקרובים:

חדש! קורס אימון למנהיגות SFM בשיתוף מכון Dilts Strategy Group

קורס יוקרתי של מכללת NLP STEPS בשיתוף Dilts Strategy Group העוסק בפיתוח מנהיגות ויזמות מתוך ראייה מודעת רחבה ומספק מודלים, טכניקות וכלים אימוניים על מנת לאפשר למשתתפים להתפתח בעצמם כמו גם לפתח מתאמנים, מנהלים, עובדים, ארגונים ועוד.

הקורס ייפתח בחודש ינואר ויעניק הסמכה של מכללת NLP STEPS ושל מכון דילץ Dilts Strategy Group. למידע נוסף על הקורס לחצו כאן

 

למידע והרשמה


 

סדנת שחרור מחרדת מבחנים בשיטת ה-NLP בשיתוף מכון מופ"ת (פרונטאלי)
בתאריכים 25-26 ליולי 2021

מוזמנים לסדנה מיוחדת שבה תכירו את כלי ה-NLP וגם תקבלו ידע מעשי לתמיכה בתלמידים שחווים חרדת מבחנים.

הסדנה מיועדת לאנשים שאין להם ידע מוקדם ב-NLP.

בעזרת הכלים שתרכשו בסדנה, תוכלו להעצים את תלמידיכם, לסייע להם בחיזוק הביטחון העצמי והחוסן בפני חרדת הבחינות.
הסדנה תתקיים ביומיים מרוכזים, בתאריכים: 25 – 26 ליולי 2021, סה"כ 15 שעות אקדמיות בין השעות 9:00-15:00.

למידע נוסף על חרדת בחינות לחצו כאן

למידע והרשמה


קורס NLP Trainer – בשיתוף מכון מופ"ת – בימי שלישי בוקר החל מ-19/10/2021

הרשמו היום וקבלו 10% הנחת רישום מוקדם לנרשמים עד חודש אוגוסט

קורס NLP Trainers Training מיועד למרצים, מנחים, מאמנים ומטפלים אשר עברו הכשרות ב-NLP והוסמכו לדרגת NLP Master Practitioner. קורס הטריינר שלנו יוצא דופן באיכותו ובתהליך שהוא מציע למשתתפים, תהליך אשר מאפשר פריצת דרך אישית ומקצועית. ובסיומו הבוגרים שלנו עולים על מסלול ההצלחה.

תכני הקורס של NLP-STEPS מותאמים לדרישות לשכת ה-NLP הישראלית ולדרישות ארגון הגג הבינלאומי GB. למידע נוסף על הקורס לחצו כאן

120 שעות לימוד ב – 24 מפגשים מרתקים ומעצימים בהם תחוו התפתחות אישית יוצאת דופן.

מוסמכי NLP Trainer עבורנו, הם מומחי תוכן שיודעים ורוצים להעביר את הידע שלהם לקבוצות ויחידים תוך ביטוי אישי והשארת חותם, כל זאת מתוך רצון לצור עולם טוב יותר באמצעות NLP.

למידע והרשמה

 


 

קורס NLP practitioner – בשיתוף מכון מופ"ת – בימי רביעי בוקר החל מ-20/10/2021

הרשמו היום וקבלו 400 ש"ח הנחת רישום מוקדם לנרשמים עד חודש אוגוסט

קורס NLP Practitioner הינו קורס הבסיס ללימודי שיטת ה-NLP. תכני הקורס של NLP-STEPS מותאמים לדרישות לשכת ה-NLP הישראלית ולדרישות ארגון הגג הבינלאומי GB. למידע נוסף על הקורס לחצו כאן

120 שעות לימוד ב– 18 מפגשים מרתקים ומעצימים בהם תחוו התפתחות אישית יוצאת דופן. שיטת NLPSTEPS תאפשר לכם להבין באופן עמוק וייחודי את עולם ה – NLP.

למידע והרשמה

 


קורס NLP Master Practitioner בשיתוף מכון מופ"ת – בימי רביעי בוקר החל מ-02/03/2022

קורס ה- Master מיועד לבעלי תעודת NLP Practitioner המעוניינים להשלים את הסמכתם כמאמני NLP. תכני הקורס של NLP-STEPS מותאמים לדרישות לשכת ה-NLP הישראלית ולדרישות ארגון הגג הבינלאומי GB.

120 שעות לימוד ב- 18 מפגשים מרתקים, בהם תלמדו כיצד לעבוד באופן מקצועי עם כלי ה– NLP וכיצד להוביל כל אדם לתוצאות הרצויות עבורו. שיטת NLPSTEPS תאפשר לכם לפתוח קליניקה מיד בסיום הקורס. כחלק מהקורס תזכו לסופרוויז'ן אישי על ידי מנחת הקורס. למידע נוסף על הקורס לחצו כאן

למידע והרשמה

 

 


סדנת ניהול תהליכי שינוי ברמת הזהות – יפורסם בקרוב

קורס חובה לכל מי שעוסק ב NLP, הקורס יעסוק בתהליכי שינוי בהתאמה לרמות הלוגיות. הקורס מבוסס על עבודתו של טוד אפשטיין ובמהלכו נלמד הרחבות לטכניקות כגון: הטבעה מחדש, יישור רמות לוגיות ועוד. הטכניקות מתאימות לעבודה התומכת בשחרור מהתמכרות וגם ביצירת תהליכים המאפשרים למתאמנים/ מונחים שלכם לעבור שינוי ברמת הזהות. למידע נוסף על הקורס לחצו כאן

למידע והרשמה

 

בוגרים מספרים

צפו בהמלצות בוגרים

מסלול ההסמכה המלא למאמני NLP ב - NLPSTEPS, עם המנחה טלי בן יעקב - מסלול מומלץ, חומרים בנויים בצורה מעולה, מובנת מאוד ופשוטה להבנה ויישום. מרצה מדהימה שאוהבת וקשובה למשתתפים, מסבירה, מנחה ומובילה לכיוונים חדשים ועמוקים.


ילנה ברונשטיין

NLP Trainer, מפתחת שיטת STAR

בחרתי בטלי - לאחר בחינה והשוואה של מכללות ומנחי NLP שונים בשל המקצועיות, מובנות, בהירות, והנעימות שבה הקורס והלימוד מתנהל - ואכן כך היה. קורס מקצועי בנוי היטב, בהיר מאוד ועשיר. טלי היא מנחה שיש לי עוד הרבה מה ללמוד ממנה. ממליצה בחום.


ליאורה נווה

מנחת סדנאות שינוי ומאמנת אישית, NLP Master Practitioner

קורס NLP במכללת NLP-STEPS אצל טלי בן יעקב - נהדר, מקצועי, תורם ומפרה. טלי נהדרת כל כולה נתינה ללומדים מתוך הבנה וידע עמוק של עולם ה NLP ומתוך אמונה ואהבה ללומדים.


ד"ר דינה קדוש

מרכזת מסלול וראש החוג לגיל הרך , NLP Master Practitioner

קורס NLP במכללת NLP-STEPS קורס תורם, מפרה ומפתח גם בהיבט האישי וגם בהיבט המקצועי. טלי היא מנחה מצוינת, קשובה, מקצועית, נינוחה, מאפשרת, מכילה ונעימה בכל מובן.


אורה אמסלם

מאמנת אישית, זוגית ומשפחתית - מנחת הורים, NLP Practitioner

קורס ה- Trainer של - NLPSTEPS , איכותי, מקצועי ועשיר. מי שעוסק ב NLP יעשה טוב אם יפרגן לעצמו את החוויה הייחודית הזו. לבוגרי המאסטר ברצוני להגיד, גם אם אתם רוצים להיות "רק מטפלים" ואין בכוונתכם לפתוח קורסים, אתם חייבים לעצמכם את לימודי הטריינר.


אסתי רוסט

NLP Trainer מאמנת אישית וזוגית, יועצת ארגונית

כמאמן אני מוצא יותר ויותר שימוש בטכניקות NLP ובכלים שלמדתי בקורס. הכלים הפרקטיים משרתים אותי נאמנה בעבודת האימון. טלי היא אדם מדהים והיא ידעה לפשט ולהתאים את מורכבות התהליך אלי באפן אישי.


נחום כץ

מאמן עסקי - NLP Practitioner

לאנשים אשר עוסקים בטיפול, יעוץ ותקשורת עם אנשים - כלי ה NLP פותחים אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות וערוצים ייחודיים למיקוד וקידום המונחה/ מתאמן/ מטופל. מומלץ לכל מי שעובד עם אנשים


ד"ר יועד צופיה

NLP Trainer - ד"ר לחינוך, יועצת ומאמנת בתהליכי שינוי ומיצוי הפוטנציאל האישי

אני ממליצה בחום על קורס ה - Trainer של טלי בן יעקב - NLPSTEPS, השילוב בין תכני ה NLP לתכני ה - SFM, מהווה חוויה של העצמה אישית ומקצועית. זוהי תכנית מנהיגות אישית בשילוב מצוינות מקצועית. מבחינתי זו הייתה השקעה בעתיד המקצועי שלי וזה שווה כל שקל.


שירי בן ארצי

NLP Trainer מאמנת רפואית בעלים של MCI בית הספר לאימון רפואי

השתתפות בקורס NLP עם טלי היה מאוד משמעותי עבורי. הקורס נתן לי כלים לשינוי אישי וגם כלים מקצועיים, המשמשים אותי בקליניקה . טלי מנחה מעולה! קשובה, מקצועית, גמישה . ממליצה לכל אחד – כארגז כלים לחיים ובמיוחד למטפלים, מאמנים, מורים וכל מי שעובד עם אנשים.


בלה שני

הדרכת הורים וייעוץ זוגי - NLP Master Practitioner

טלי אישה עם ידע רב, מקצועית, מפגינה ממלכתיות, רוגע ובו בזמן אסרטיביות בהירות ושיטתיות. טלי היא לגמרי מודל לחיקוי ומפגינה את מה שהיא מלמדת. למרות שכבר עשיתי טריינר והייתה לי תעודה, רציתי ללמוד ולספוג תכונות אלה. אני ממליצה בחום ללמוד אצלי טלי את קורס הטריינר - ויש לי למה להשוות.


יהודית נבעה

NLP Trainer מטפלת ומנחת קורסי הכשרה - NLP , דמיון מודרך והתמקדות.

קורס הטריינר בהובלת טלי בן יעקב ובהנחייתה היה איכותי, מקצועי, מעניין ומעצים. בזכותה העליתי את היכולות והמיומנויות שלי לרף הגבוה ביותר, ממקום "טוב" למצוינות. טלי כיוונה גבוה ולא התפשרה על פחות מזה. היא הובילה כל אחת מאתנו ליצירת חזון אישי ברור לגבי תמונת העתיד שלה וזה חולל שינוי. והכל בדרכי נועם ונדיבות אין קץ.


יעלי גורדון

NLP Trainer מנחת סדנאות, מספרת סיפורים

בקורס "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה" פגשתי את טלי, מנחה מקצועית שאין שני לה, יחס אישי ,טכניקות וחומר ברמה הגבוהה ביותר. התרשמתי מהקורס והרמה המקצועית הייחודית במיוחד בעולם מרובה קורסים ומידע. מקצועיות, יחס אישי והעמקה זה מה שהרגשתי בכל תקופת הלמידה, שהייתה ללא ספק מאתגרת ומהנה.


רחלי שם טוב

NLP Master Practitioner

המרצה טלי בן יעקב, מהווה מודל לחיקוי. הרהיטות בהסברים, בהדגמות, היחס האישי, האכפתיות שכל אחת מאתנו תצליח בגדול. וכמה מילים על הקבוצה - רמת המשתתפים גבוהה, מצאתי חברים לחיים, אנשי מקצוע שיוכלו להמשיך וללוות אותי הלאה ולהוות עבורי כתובת להתייעצות הדדית.


אסתי רוסט

NLP Trainer מאמנת אישית וזוגית, יועצת ארגונית

קורס מקצועי ואיכותי המועבר בצורה מושלמת, מקנה כלים וטכניקות פרקטיים המאפשרים טיפול, העצמה וצמיחה אישיים ולמונחים אחרים. הכל מתבצע באווירה נעימה ובהובלה מקצועית ובטוחה של המרצה, טלי בן יעקב, מומלץ מאוד לכל איש טיפול המעוניין למקסם את יכולותיו.


איתן שחרור

יועץ חינוכי - NLP Master Practitioner

קורס הטריינר אפשר לי להתמקצע ברמה של הבנה עמוקה ויכולת שימוש בכלים, במיומנויות, בעקרונות ובטכניקות וכן לפתח כלים וטכניקות חדשות בהתאם לגישת ה - NLP. הקורס הקפיץ את היכולת שלי לעבוד באופן גמיש ומותאם לצרכי הלקוחות המגוונים שלי. טלי אשת מקצוע מדופלמת ב - NLP !


טליה וינברגר

NLP Trainer, אשת חינוך בכירה, מנחת הורים.

הקורס "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה" הוא קורס חובה לכל אנלפיסט שעובד.ת עם מטופלים. המידע חיוני מאוד לכל עבודת נלפ באשר היא ומוגש בצורה מעמיקה ויסודית. טלי היא מנחה בחסד, גם בעבודת זום, מצליחה לגעת בכל אחת ואחד מהלומדים. היא מביאה גישה צנועה ונעימה, ועונה על כל שאלה בפירוט, בחוכמה ובהמון ניסיון. מומלץ מכל הלב.


ענת ריב"א

NLP Master Practitioner

אני ממליצה בחום על הקורס "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה". טלי מנחה מעולה! מקצועית וניכר הניסיון הרב והמגוון שלה. טלי רהוטה ברורה שיטתית וקשובה. ומשרה ביטחון על הלומדים. קורס טראומה הוא מאתגר מעניין ואצל טלי גם מהנה. ממליצה בחום.


חנה סתיו קוטשר

פסיכולוגית תעסוקתית - NLP Master Practitioner

הקורס - "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה" אין לי מילים לתאר מה הקורס הזה פתח בפניי. עולם שלם של ריפוי של ״מטה קסם״. הפידבקים של האנשים שעברו איתי תהליך עם הכלים האלו עוצמתיים ולא רגילים. ממליצה לכל מטפל, מאמן לעבור את ההכשרה הזו.


הגר מסיקה

מנהלת, מאמנת - NLP Master Practitioner

לימודי nlp אצל טלי זאת חוויה מסוג אחר ולמדתי כמה תארים ותחומי דעת שונים, כאן זה שונה. טלי אישה מיוחדת משכמה ומעלה, מלאת הבנה ואמפטיה לקבוצה ולפרט, בפתיחות, בהומור בריא ומשחרר לצד עומק בחומר.ב סיימתי את המאסטר עם ריפוי אישי וכלים מקצועיים להתמודדויות שונות בחיים שכל אחד ואחת זקוקים לו.


אסתר מזרחי

מאמנת - NLP Master Practitioner

הקורסים יסודיים ומאורגנים היטב. החומרים הלימודיים ניתנים בצורה מרוכזת וברורה. טלי, מורה ומנחה מצוינת! תמיד עונה על שאלות, נותנת הסברים מדויקים, מרחיבה ונותנת ידע ומידע מכל הלב בנדיבות ובהירות. יודעת מתי להעמיק ומתי לשים את הגבולות. אותנטית ומקצועית, מרגישים שהnlp זורם אצלה בדם.


מיכל יהושע

מטפלת בהומאופתיה קלאסית, תטא הילינג - NLP Master Practitioner

הייתה לי הזכות ללמוד את הקורס "עבודה עם זיכרונות וריפוי טראומה". קורס יוצא מין הכלל מכל הבחינות, ברמה מקצועית גבוהה ביותר, מתוקתק מא' עד ת', פשוט תענוג מומלץ לכל מנחה ומאמן NLP


איציק קשת

מאמן אישי הוליסטי וסופרוויזר - NLP Master Practitioner

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו

וקבלו תכנים מעשירים מעולם ה-NLP לתיבת המייל